topseller xxl wiśnie bez pestek 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Owoce |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | wiśnie 100% |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,6 kg |
| Niska wartość energetyczna | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Producent: | fresh sp. z o.o. ulica i numer: stare chojny 35 kod pocztowy i miasto: 18-400 łomża pl |
| Krótki opis marketingowy | Topseller wiśnia 2,5 kg |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produktu rozmrożonego nie zamrażać ponownie. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | W celu przygotowania kompotu należy zawartość opakowania wrzucić do gotującej się, osłodzonej wody i gotować ok. 10-15 minut. Owoce idealnie nadają się również jako dodatek do deserów, koktajli czy dekoracji ciast. W tym celu należy wyłożyć do salaterki i pozostawić do rozmrożenia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 49,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 206,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 9,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |