talerz głęboki 21,5 cm victoria
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Talerz głęboki 21,5 Victoria charakteryzuje się nieregularnym kształtem opartym na kwadracie. Zaokrąglone brzegi dodają produktowi łagodności oraz lekkości. Przedstawiony wyrób nadaje się do poszerzenia asortymentu hoteli, restauracji oraz wszelkich postępowych klientów indywidualnych, którzy pragną dodać sobie odrobinę luksusu.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadratowy |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość użycia w piekarniku |
| Pojemność | 350 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Talerz głęboki |
| Wymiary (SxWxG) | 21,5 x 4 x 21,5 cm |
| Zawartość zestawu | talerz głeboki 21,5 cm victoria |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |