sosjerka 300 ml venus
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Sosjerka 30 Venus
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Owalny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość użycia w piekarniku |
| Pojemność | 0,3 l (dm³) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Sosjerka |
| Wymiary (SxWxG) | 12 x 9 x 8 cm |
| Zawartość zestawu | sosjerka 300 ml venus |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |