purella superfoods jagody acai bio 21g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Drzewo, na którym rosną jagody acai (inaczej zwane również „jagodami palmy brazylijskiej”) to roślina charakterystyczna dla lasów deszczowych Południowej Ameryki. Ciemno fioletowe owoce swoim wyglądem przypominają winogrona, a ich smak opisuje się jako mieszankę czekolady z jagodami pozostawiającą w ustach metaliczny posmak. Sproszkowane jagody acai z domieszką tapioki to źródło błonnika. Mieszanka zawiera niską zawartość soli, jest bez dodatku cukru, zawiera jedynie występujące cukry
Parametry produktu
| Zawartość netto | 21 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | acai bio 70%, tapioka bio 30%. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Brazylia |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Jagody acai to owoce amazońskiej rośliny. właściwości tych ciemno fioletowych kuleczek od pokoleń doceniali rdzenni indianie. teraz i ty możesz urozmaicić swoje menu tym egzotycznym składnikiem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 504 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Zawiera [nazwa składnika odżywczego lub innej substancji] | wapń |
| Produkt | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2855 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 34 %RWS |
| Wielkość porcji | 3 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 48 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 34 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 40 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 18 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 791 mg/100g |
|---|---|
| Potas (%RWS) | 40 %RWS |
| Wapń | 224 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 28 %RWS |
| Witamina A | 767 μg/100g |
| Żelazo | 3,92 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 28 %RWS |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |
|---|