o'Sole Sól Alpejska jodowana 660g X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Sól warzona alpejska powstaje w warzelniach poprzez oczyszczenie soli kamiennej pochodzącej z gór Salzkammergut w Austrii. Sól alpejska jest drobnoziarnista i doskonale nadaje się do solniczek oraz gotowania.
Parametry produktu
| Typ | Sól przyprawowa |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Sól |
| Przeznaczenie | Do gotowania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 660 g |
| Składniki | Nacl - min. 99% substancja wzbogacająca: kio3 - jodan potasu substancja przeciwzbrylająca - e 535 - max. 10 mg/kg 100 g soli zawiera 3,8 mg+/- 1,3 mg jodanu potasu |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cenos sp. z o.o. ulica i numer: gen. sikorskiego 22 kod pocztowy i miasto: 62-300 września pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 98,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Jod | 2310 μg/100g |
|---|