Opis szczegółowy
nimm2 Śmiejżelki Mlekosmici to WEGETARIAŃSKIE żelki w ofercie marki bez zawartości żelatyny. Dwuwarstwowe żelki mleczno-owocowe w 6 intensywnie owocowych smakach: malina, cytryna, jagoda, jabłko, brzoskwinia-marakuja, wiśnia. Zabawne kształty kosmitów, ufo, rakiet i gwiazdek przywołują uśmiech na twarzy, a pyszne mleczno-owocowe smaki sprawiają radość dużym i małym!
Parametry produktu
| Rodzaj | Z witaminami |
| Smak | Wieloowocowy, mleczny |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 5 mies. |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana, sok winogronowy (5 %) z zagęszczonego soku z winogron, mleko w proszku odtłuszczone (2,9 %), kwasy (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), naturalne aromaty, hydrolizowane białko grochu, regulator kwasowości: mleczan sodu, koncentraty (czarna marchew, spirulina), substancja żelująca: pektyny, niacyna, witamina e, kwas pantotenowy, witamina b6, wyciągi (papryka, kurkuma), biotyna, witamina b12, substancja glazurująca: wosk carnauba. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Certyfikat Vegetarian | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 26 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 330 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1402 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 50,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 79,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 123 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 15,6 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 98 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 86 %RWS |
| Witamina B12 | 2,2 μg/100g |
| Witamina E | 10,3 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 50 μg/100g |
| Biotyna (%RWS) | 100 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,5 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 107 %RWS |