nimm2 Śmiejżelki Kwaśne Gwiazdki 90g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
nimm2 Śmiejżelki Kwaśne Gwiazdki to pierwsze WEGAŃSKIE żelki w ofercie marki. Nie zawierają żelatyny, ani jakichkolwiek produktów pochodzenia zwierzęcego. Niewielkie rozmiary, pyszna kwaśna posypka i aż 6 unikalnych, owocowych smaków:
wiśnia, jeżyna, cytryna, czerwona pomarańcza, limonka, granat.
Któż im się oprze!
Parametry produktu
| Rodzaj | Z posypką, Z witaminami |
|---|---|
| Smak | Kwaśny |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, sok owocowy (5 %) z zagęszczonego soku owocowego (winogrona, czarny bez), kwas (kwas jabłkowy, kwas mlekowy, kwas cytrynowy), regulatory kwasowości (jabłczany sodu, mleczan sodu), aromaty , koncentraty barwiące (czarna marchew, spirulina), aromat owoców cytrusowych, niacyna, witamina e, kwas pantotenowy, witamina b6, wyciągi barwiące (papryka, kurkuma), biotyna, witamina b12. może zawierać także mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2023-12-31 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Storck sp. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 26 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 339 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1440 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | <0,1 |
| Zawartość soli | 0,38 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 7,4 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 15,6 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 98 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 86 %RWS |
| Witamina B12 | 2,2 μg/100g |
| Witamina E | 10,3 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 50 μg/100g |
| Biotyna (%RWS) | 100 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,5 mg/100g |