nan expertpro ha 1 hypoalergiczne mleko początkowe w proszku dla niemowląt od urodzenia 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Początkowe |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 400 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | laktoza (z mleka), oleje roślinne (olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy), izolat białka serwatkowego (z mleka), koncentrat białka serwatkowego (z mleka),cytrynian potasu, glicerofosforan wapnia, fosforan wapnia, chlorek magnezu, chlorek wapnia, Larginina, olej rybi, olej z Mortierella alpina, chlorek sodu, Lhistydyna, dwuwinian choliny, witaminy (C, kwas pantotenowy, niacyna, E, B2, A, B1, B6, kwas foliowy, K, biotyna, D, B12), Ltyrozyna, tauryna, inozytol, siarczan żelaza (II), siarczan cynku, Lkarnityna, nukleotydy, kultury bakterii Bifidobacterium lactis, siarczan miedzi (II), siarczan manganu, jodek potasu, selenian (VI) sodu |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,27 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 511 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 67 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2140 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 280 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 0,49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 59,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 59,4 g |
Witaminy
| Fluor | 0,06 mg/100g |
|---|---|
| Fosfor | 186 mg/100g |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 5,1 mg/100g |
| Magnez | 50 mg/100g |
| Mangan | 0,1 mg/100g |
| Miedź | 0,4 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 5,4 mg/100g |
| Potas | 563 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1 mg/100g |
| Selen | 15,5 μg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,5 mg/100g |
| Wapń | 335 mg/100g |
| Witamina A | 485 μg/100g |
| Witamina B12 | 1,2 μg/100g |
| Witamina E | 10 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 11,1 μg/100g |
| Chlor | 380 mg/100g |
| Cynk | 5 mg/100g |
| Jod | 85 μg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 80 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,36 mg/100g |
| Witamina C | 70 mg/100g |
| Witamina D | 6,9 μg/100g |
| Witamina K | 34 μg/100g |
| Żelazo | 5,3 mg/100g |
| Sód | 195 mg/100g |