merci mus czekoladowy 210g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Merci to pojedynczo pakowane wykwintne czekoladki, 4 rodzaje specjałów z musem czekoladowym w środk: mus orzechowy, mus czekoladowy, biały mus oraz mus deserowy.
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy, Orzechowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 210 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (shea, palmowy), mleko pełne w proszku, pełnotłuste mleko w proszku, tłuszcz mleczny, odtłuszczone mleko w proszku, mielone orzechy laskowe, laktoza (z mleka), maślanka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), mielone migdały, aromaty, sól. biała czekolada nadziewana białym musem czekoladowym: masa kakaowa minimum 32 %. czekolada mleczna nadziewana musem czekoladowym: masa kakaowa minimum 32 %. czekolada mleczna nadziewana orzechowym musem czekoladowym: masa kakaowa minimum 32 %. czekolada deserowa nadziewana musem czekoladowym: masa kakaowa minimum 50 %. wszystkie rodzaje mogą zawierać także orzechy laskowe, migdały, orzeszki ziemne, inne orzechy oraz jaja. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Storck sp. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 26 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 603 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2510 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41,9 g |
| Cukry | 44,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 47,7 g |