hipp 4 junior combiotik dla dzieci po 2. roku, 550 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Po 2 roku |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 550 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Odtłuszczone mleko, laktoza, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy), galaktooligosacharydy z laktozy, cytrynian potasu, sole wapniowe kwasu cytrynowego, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, olej rybi, siarczan cynku, witamina c, siarczan żelaza (ii), jodan potasu, biotyna, kultury bakterii kwasu mlekowego (limosilactobacillus fermentum hereditum¹), witamina b, witamina a, lmetylofolian wapnia², witamina d, witamina b₁₂, ¹limosilactobacillus fermentum cect5716, ²lmetylofolian wapnia = metafolin, *olej palmowy ze zrównoważonych upraw, certyfikowanych przez niezależne jednostki kontrolne, tekst dotyczący alergenów, produkt bezglutenowy. |
| Smak | |
| Waga jednostkowa brutto | 0,63 kg |
| FSC - Data ważności certyfikatu | 2028-02-26 |
| FSC - Forest Stewardship Council | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| FSC - Numer certyfikatu | TT-COC-002309 |
| Producent: | HiPP Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Giełdowa 1Kod pocztowy i miasto: 01-211 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 58 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 217 kJ |
| Wielkość porcji | 12,3 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 5,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,8 g |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 9 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 70 mg/100ml |
| Potas | 178 mg/100ml |
| Potas (%RWS) | 9 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100ml |
| Ryboflawina (%RWS) | 15 %RWS |
| Wapń | 138 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 17 %RWS |
| Witamina A | 69 μg/100ml |
| Witamina B12 | 0,44 μg/100ml |
| Witamina D (%RWS) | 66 %RWS |
| Biotyna (witamina B7) | 4,4 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 9 %RWS |
| Cynk | 0,86 mg/100ml |
| Fosfor (%RWS) | 10 %RWS |
| Jod | 16 μg/100ml |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 17,2 μg/100ml |
| Kwas foliowy (%RWS) | 9 %RWS |
| Witamina C | 8,8 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 11 %RWS |
| Witamina D | 3,3 μg/100ml |
| Żelazo | 1,4 mg/100ml |
| Żelazo (%RWS) | 10 %RWS |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|