herbatniki regionalne deserowe dekorowane cukrem 500 g cukry nyskie
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier (23%), tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), skrobia, syrop cukru inwertowanego, serwatka zdemineralizowana w proszku (z mleka), substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; sól, aromat, emulgator: lecytyny (z soi); jaja w proszku (z chowu ściółkowego). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Producent: | spółdzielnia pracy cukry nyskie ulica i numer: al. wojska polskiego 9 kod pocztowy i miasto: 48-300 nysa pl |
| Krótki opis marketingowy | Herbatniki deserowe o smaku waniliowym dekorowane cukrem. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 420 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 420 szt. |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 200 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Warunki termiczne | W temperaturze otoczenia |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 453 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1906 kJ |
| Wielkość porcji | 10,6 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,38 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 32 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |