filety Anchovies w oleju roślinnym Lorea 50g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Filety anchovies w oleju roślinnym są doskonałym dodatkiem do potraw.
Parametry produktu
| Składniki | Solone filety z sardeli, olej słonecznikowy, sól. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 50 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 30 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GRAAL SA Ulica i numer: ZACHODNIA 22 Kod pocztowy i miasto: 84-200 WEJHEROWO PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 832 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 186 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 778 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |