dobra kaloria Mini batoniki z nerkowców mix smaków 6 sztuk 102g X14
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Opakowanie zawiera 6 mini batoników (1 x à la latte waniliowe, 1 x à la muffin jagodowy, 1 x à la piernik korzenny, 1 x à la sernik waniliowy, 1 x à la szarlotka z cynamonem, 1 x à la tarta malinowa).
Z orzechów nerkowca
prosty skład
0 % dodatku cukru
Odpowiedni dla wegan i wegetarian
źródło błonnika
Bez oleju palmowego
Bez syropu glukozowo-fruktozowego
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Orzechowy, Jagodowy, Jabłkowy, Malinowy, Kawowy, Piernikowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 102 g |
| Składniki | Mini batonik à la latte waniliowe: orzechy nerkowca (33 %), rodzynki, pasta daktylowa, orzechy nerkowca prażone (5 %), chrupki komosowe (komosa ryżowa, błonnik z cykorii), kawa mielona (2%), mielona ekstrahowana laska wanili (0,5%), aromat. mini batonik à la muffin jagodowy: orzechy nerkowca (34 %), rodzynki (28 %), pasta daktylowa, orzechy nerkowca prażone (5 %), chrupki komosowe (komosa ryżowa, błonnik z cykorii), jagody czarne liofilizowane (1 %), aromat. mini batonik à la piernik korzenny: orzechy nerkowca (34 %), rodzynki, pasta daktylowa, orzechy nerkowca prażone (5 %), chrupki komosowe (komosa ryżowa, błonnik z cykorii), przyprawa do piernika (!% [cynamon, imbir, skórka pomarańczy, anyż owoc, goździki, gałka muszktałowa, kardamon, ziele angielskie]). mini batonik à la sernik waniliowy: orzechy nerkowca (40 %), rodzynki (27 %), pasta daktylowa, orzechy nerkowca prażone (5 %), chrupki komosowe (komosa ryżowa, błonnik z cykorii), mielona ekstrahowana laska wanili (0,5%), aromat. mini batonik à la szarlotka z cynamonem: orzechy nerkowca (33 %), rodzynki, pasta daktylowa, jabłka suszone (zawierają siarczyny), orzechy nerkowca prażone (5 %), chrupki komosowe (komosa ryżowa, błonnik z cykorii, zagęszczony sok jabłkowy),cynamon (0,6%). mini batonik à la tarta malinowa: orzechy nerkowca (34 %), rodzynki (28%), pasta daktylowa, orzechy nerkowca prażone (5 %), chrupki komosowe (komosa ryżowa, błonnik z cykorii, sok z buraka w proszku), maliny liofilizowane (1&), aromat. produkt może zawierać: inne orzechy, orzeszki ziemne, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten. może zawierać pestki owoców lub ich fragmenty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kubara sp. z o.o. ulica i numer: ekonomiczna 11 kod pocztowy i miasto: 42-271 częstochowa pl |
| Krótki opis marketingowy | 0% dodatku cukru, produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 240 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,82 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 417 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 73 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1746 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 304 kJ |
| Wielkość porcji | 17 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Nie |