Opis szczegółowy
Z orzechów nerkowca
96 % owoców & orzechów
0 % dodatku cukru
Odpowiedni dla wegan i wegetarian
Wysoka zawartość błonnika
Bez oleju palmowego
Bez syropu glukozowo-fruktozowego
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Orzechowy, Malinowy |
| Dodatki | Rodzynki |
| Zawartość netto | 35 g |
| Składniki | Orzechy nerkowca (34 %), rodzynki (28 %), pasta daktylowa, orzechy nerkowca prażone (5 %), chrupki komosowe (komosa ryżowa, błonnik z cykorii, sok z buraka w proszku), maliny liofilizowane (1 %), aromat. może zawierać inne orzechy, orzeszki ziemne, nasiona sezamu i zboża zawierające gluten oraz pestki owoców lub ich fragmenty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kubara sp. z o.o. ulica i numer: ekonomiczna 11 kod pocztowy i miasto: 42-271 częstochowa pl |
| Krótki opis marketingowy | 0 % dodatku cukru odpowiedni dla wegan i wegetarian |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 640 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 640 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 406 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 142 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1700 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 595 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 8,9 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,7 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Nie |