cukiernica 25 venus
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Porcelana odporna na intensywne użytkowanie, wytrzymała i elegancka
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Cukiernica |
|---|---|
| Materiał | Porcelana |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 250 ml |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 8 x 8 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady porcelany stołowej "lubiana" s.a. ulica i numer: zakładowa 1 kod pocztowy i miasto: 83-407 łubiana pl |
| Zawartość zestawu | Cukiernica 25 venus |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |