berlinki classic 1,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Mieszany, Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso wieprzowe (51 %), woda, mięso z kurczaka (20 %), sól, białko wieprzowe kolagenowe, stabilizatory (trifosforany, difosforany), glukoza, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), skrobia modyfikowana, przyprawy, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), substancja konserwująca (azotyn sodu). może zawierać zboża zawierające gluten, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1,5 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,57 kg |
| Producent: | Animex Foods Sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w MorlinachUlica i numer: Morliny 15Kod pocztowy i miasto: 14-100 Ostróda PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu opakowania spożyć w ciągu 48 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 108 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 896 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 449 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |