ananas chiquita (6) kostaryka 1szt
dodaj do przechowalni
0
Opis
Parametry
| Sposób pakowania produktu | Paczkowane |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Kostaryka |
| Zawartość netto | 1,5 kg |
| Składniki | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Producent: | chiquita europe b.v. sp. z o.o. oddział w polsce ulica i numer: sławkowska 6/10 kod pocztowy i miasto: 31-014 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|