adidas Victory League dezodorant w sprayu dla mężczyzn, 250 ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dezodorant w sprayu adidas Victory League o zapachu utrzymującym się do 48 godzin to swoisty hołd zarówno dla potęgi zespołu, jak i dla wyjątkowości jednostki. Wegańska formuła nie pozostawia śladów na ubraniach i jest odpowiednia do wrażliwej skóry.
Dezodorant w sprayu adidas Victory League o zapachu utrzymującym się do 48 godzin
Wegańska formuła niepozostawiająca śladów na ubraniach
Kosmetyk odpowiedni do wrażliwej skóry
Parametry produktu
| Aplikacja | Aerozol |
|---|---|
| Pojemność/zawartość netto | 250 ml |
| Zapach | Świeży |
| Skład | Butane-isobutane-propane, alcohol denat., parfum/fragrance, propylene glycol, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, acetyl cedrene, linalyl acetate, limonene, linalool, hexamethylindanopyran, citrus limon (lemon) peel oil, vanillin, pinene, juniperus virginiana oil, citrus aurantium peel oil, hexadecanolactone, lavandula oil/extract, coumarin, pogostemon cablin oil, geranyl acetate, trimethylcyclopentenyl methylisopentenol, rose ketones, menthyl pca, ethyl menthane carboxamide, menthyl lactate, vanillyl butyl ether |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | COSMETIC_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Skrajnie łatwopalny aerozol. pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°c. chronić przed dziećmi. nie rozpylać w pobliżu oczu i twarzy. nie używać do higieny intymnej. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Piktogramy GHS | Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Skrajnie łatwopalny aerozol. pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°c. chronić przed dziećmi. nie rozpylać w pobliżu oczu i twarzy. nie używać do higieny intymnej. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coty eastern europe sp. z o.o. ulica i numer: domaniewska 34a kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 37,55 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |