adidas UEFA Champions League Goal dezodorant w sprayu dla mężczyzn, o świeżym zapachu pomarańczy i eukaliptusa, 75 ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wychodzisz na boisko, podnosisz puchar i nie posiadasz się z radości. Męski dezodorant w sprayu adidas UEFA Champions League Goal to mistrzowskie odzwierciedlenie siły, wyjątkowości i miłości do piłki nożnej. Ten niezwykle świeży zapach fougère dla mężczyzn został wzbogacony o olejki eteryczne z eukaliptusa i paczuli, które urzekają roślinnymi nutami. Dezodorant ma wegańską formułę. Butelka została wyprodukowana w 25% ze szkła pochodzącego z recyklingu, a nakrętka – w 55% z plastiku pochodzącego z recyklingu.
Męski zapach adidas UEFA Champions League Goal to mistrzowskie odzwierciedlenie siły, wyjątkowości i miłości do piłki nożnej. Poczuj się jak prawdziwy zwycięzca!
NUTY GŁOWY: pomarańcza, ananas
NUTY SERCA: eukaliptus, olejki eteryczne z cyprysu i mięty
NUTY BAZY: olejki eteryczne z eukaliptusa i paczuli
Parametry produktu
| Aplikacja | Aerozol |
|---|---|
| Pojemność/zawartość netto | 75 ml |
| Zapach | Pomarańczowy, Ananasowy, Eukaliptusowy, Miętowy, Owocowy |
| Skład | Ingredients: alcohol denat., aqua/water/eau, peg-40 hydrogenated castor oil, parfum/fragrance, ethylhexyl salicylate, triethyl citrate, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexylglycerin, limonene, citronellol, coumarin, linalool, citral, tocopherol, ext. violet 2 (ci 60730), blue 1 (ci 42090). |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | COSMETIC_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZCG |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Piktogramy GHS | Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | 2.6/2; h225-4.1.c/3; h412 |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | 3 |
| Kod klasyfikacji towarów niebezpiecznych | 3F |
| Grupa pakowania wg ADR | II |
| Ograniczenia ilości zgodnie z ADR | POSSIBLE |
| Numer towaru niebezpiecznego UN | 1266 |
| Numer rozpoznawczy substancji niebezpiecznych | 33 |
| Kategoria transportowa wg ADR | 002 |
| Kody zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia / hazardStatementsCode | H225 |
| Zwroty wskazujące środki ostrożności / precautionaryStatement | P210 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coty eastern europe sp. z o.o. ulica i numer: domaniewska 34a kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 48,93 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 164 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |