adidas Pure Game woda po goleniu 100 ml + żel pod prysznic 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
adidas Pure Game to drzewno-aromatyczny zapach stworzony z myślą o fanach piłki nożnej i zawodnikach na całym świecie. Udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, gdy w grę wchodzi siła zespołu. Dla tych, którzy żyją pełnią życia.
AFTER SHAVE
Woda po goleniu o kompozycji zapachowej zbudowanej na bazie musującej cytryny, zielonej bazylii i świeżego pieprzu, wzbogaconej lawendą i cyprysem, z głębokim finiszem paczuli, dymnych nut drzewnych i tonkowca.
Zawiera naturalne olejki eteryczne z cytryny i sosny
Długotrwały zapach
Wegańska formuła
Przebadana dermatologicznie, nie wysusza skóry
Butelka wykonana w 25% ze szkła z recyklingu, zakrętka w 50% z plastiku z recyklingu
ŻEL POD PRYSZNIC
Formuła 3w1 do ciała, twarzy i włosów
Przebadana dermatologicznie
Wegańska
Odpowiednia dla skóry wrażliwej
Parametry produktu
| W zestawie | Woda po goleniu 100 ml + żel pod prysznic 250 ml |
|---|---|
| Łączna pojemność | 350 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,61 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coty eastern europe sp. z o.o. ulica i numer: domaniewska 34a kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Skład | Aqua/water/eau, sodium c14-16 olefin sulfonate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, parfum/fragrance, sodium benzoate, citric acid, menthol, sodium hydroxide, yellow 5 (ci 19140), yellow 6 (ci 15985), blue 1 (ci 42090). alcohol denat., aqua/water/eau, propylene glycol, peg-40 hydrogenated castor oil, parfum/fragrance, ethylhexyl salicylate, butyl methoxydibenzoylmethane, linalool, limonene, allantoin, linoleamidopropyl pg-dimonium chloride phosphate, tocopheryl acetate, polysorbate 20, citronellol, alcohol, coumarin, tris(tetramethylhydroxypiperidinol) citrate, citral, linoleic acid, potassium gluconate, oleic acid, palmitic acid, stearic acid, linolenic acid, tocopherol, yellow 5 (ci 19140), blue 1 (ci 42090). |
| Okres przydatności | 24 mies. |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Łączna masa | 610 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |