Żywiec Zdrój Niegazowany 1,5 L (promocja)
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Żywiec Zdrój 1,5 litra to krystalicznie czysta, górska woda źródlana, czerpana z dziewiczych terenów beskidu Żywieckiego, czemu zawdzięcza swój smak.
Woda niegazowana Żywiec zdrój dzięki optymalnej zawartości składników mineralnych, w tym niskiej zawartości sodu, jest odpowiednia dla każdego i możną ją pić praktycznie bez ograniczeń. Instytut matki i dziecka poleca ją w żywieniu niemowląt i dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących.
W trosce o najwyższą jakość woda Żywiec zdrój poddawana jest stałej kontroli oraz badaniom.
Butelka 1,5 litra pozwoli ugasić większe pragnienie i dłużej rozkoszować się smakiem wody Żywiec zdrój.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 1500 ml |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | Wodorowęglany: 121,mg/l, fluorki: <0,1 mg/l, magnez: 5,3 mg/l, wapń: 36,3 mg/l, sód: 7,8 mg/l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | źródło Pilsko, k. Żywca |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Żywiec Zdrój S.A. Ulica i numer: Cięcina, Św. Katarzyny 187 Kod pocztowy i miasto: 34-350 Węgierska Górka PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 92 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 213,4 mg/l |
| Sumaryczna zawartość anionów w wodzie | 121,47 mg/l |
| Sumaryczna zawartość kationów w wodzie | 49,55 mg/l |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Spożyć w ciągu 24 godzin od otwarcia. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 250 ml |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,07 mg/l |
|---|---|
| Fluor (%RWS) | 0 %RWS |
| Magnez | 5,37 mg/l |
| Magnez (%RWS) | 0 %RWS |
| Wapń | 36,39 mg/l |
| Wapń (%RWS) | 0 %RWS |
| Sód | 7,79 mg/l |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 121,06 mg/l |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |