Żywiec Białe Piwo bezalkoholowe 500 ml X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Żywiec Białe 0,0% to bezalkoholowe piwo pszeniczne, charakteryzujące się lekkością. Wyróżnia się orzeźwiającym smakiem i mętnością. Zawiera wszystko, co najlepsze w piwie pszenicznym. Jest lekkie i delikatne, a ponadto przyciąga dodatkiem kolendry. Piana jest biała, obfita i doskonale utrzymuje się w szklance. Ikona marki, tzw. tańcząca para, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem najbardziej wartościowych znaków firmowych na polskim rynku, to także najlepiej znane polskie piwo za granicą. Tańcząca para nawiązuje do przedwojennych tradycji umieszczania elementów folkloru na polskich znakach towarowych oraz w reklamach Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu. Żywiec od lat jest mecenasem kultury. Sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Skład | Woda słód pszeniczny słód jęczmienny aromat chmiel i ekstrakt z chmielu kolendra |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GRUPA ŻYWIEC sp. z o.o. Ulica i numer: Browarna 88 Kod pocztowy i miasto: 34-300 Żywiec PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |