'Żywiec APA Piwo jasne 500 ml X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Piwo Żywiec Apa. Receptura piwa APA jest dziełem mistrzów Żywieckiej Szkoły Piwowarskiej. Żywiec APA to intensywnie chmielowe piwo typu Pale Ale z nutą cytrusową. Warzone z użyciem pięciu odmian chmielu, przy zastosowaniu górnej fermentacji w otwartych kadziach. Dla wzbogacenia kompozycji chmielone na zimno. Najlepiej smakuje w temperaturze 9 - 11 stopni. Ikona marki, tzw. tańcząca para, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem najbardziej wartościowych znaków firmowych na polskim rynku, to także najlepiej znane polskie piwo za granicą. Tańcząca para nawiązuje do przedwojennych tradycji umieszczania elementów folkloru na polskich znakach towarowych oraz w reklamach Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu. Żywiec od lat jest mecenasem kultury. Sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pale ale |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 5,4 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda słód jęczmienny (monachijski, karmelowy) słód pszeniczny chmiel (chinook, citra, yellow sub, centennial, amarillo) ekstrakt z chmielu magnum |
| Wysokość kaucji | 0,5 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GRUPA ŻYWIEC sp. z o.o. Ulica i numer: Browarna 88 Kod pocztowy i miasto: 34-300 Żywiec PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |