Żywiec 0,0% bt 330ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Żywieckie Jasne Pełne w wersji bezalkoholowej. Warzone na krystalicznie czystej wodzie według receptury Browaru Żywiec. Zero alkoholu, oryginalny smak. Lata doświadczeń pozwoliły nam stworzyć najwyższej jakości piwo bezalkoholowe Żywiec. To smak, którym możesz cieszyć się bez ograniczeń zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę. Ikona marki, tzw. tańcząca para, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem najbardziej wartościowych znaków firmowych na polskim rynku, to także najlepiej znane polskie piwo za granicą. Tańcząca para nawiązuje do przedwojennych tradycji umieszczania elementów folkloru na polskich znakach towarowych oraz w reklamach Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu. Żywiec od lat jest mecenasem kultury. Sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | , Lekki |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 330 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Skład | Woda słód jęczmienny chmiel i ekstrakt z chmielu |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GRUPA ŻYWIEC sp. z o.o. Ulica i numer: Browarna 88 Kod pocztowy i miasto: 34-300 Żywiec PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |