Żurek śląski 46 g Kucharek X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Żurek na stałe zakorzenił się w polskiej tradycji kulinarnej i od pokoleń króluje na polskich stołach. Przygotowywany od święta, jak i na co dzień, wyróżnia się kwaskowatym i niepowtarzalnym smakiem, a roznoszący się po domu zapach czosnku i majeranku zwabia wszystkich domowników do kuchni. Jego gotowanie bywa czasochłonne, dlatego sięgnijcie po Żurek śląski Kucharek, który przyrządzicie zaledwie w 5 minut. Z dodatkiem kawałków białej kiełbasy, jajka czy nawet ziemniaków, przywoła wspomnienia obiadów w domu rodzinnym.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 50 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka żytnia (55,6%), sól, warzywa suszone (7,4%): cebula, czosnek; mleko odtłuszczone w proszku (zawiera laktozę), cukier, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'rybonukleotydy disodowe; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; majeranek (1,5%), olej rzepakowy, aromaty, aromaty dymu wędzarniczego. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 78 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |