Zraszacz oscylacyjny Economic
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Posiada 15 dysz wylotowych, regulacja obszaru zraszania, powierzchnia zraszania ok. 200 m2.
Parametry produktu
| Typ zraszacza | Oscylacyjny |
|---|---|
| Powierzchnia | 300 m² |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary (SxWxG) | 380 x 75 x 155 mm |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cell-fast sp. z o.o. ulica i numer: grabskiego 31 kod pocztowy i miasto: 37-450 stalowa wola pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajwan |
| Zasięg zraszania | 0 - 250 m |