Zraszacz obrotowy 2-ramienny BASIC
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Zraszacz dwuramienny z możliwością regulacji prędkości obrotowej poprzez pokręcanie dyszami wylotowymi;
średnica zraszania 12-15 m; powierzchnia zraszania do 177 m2
Parametry produktu
| Typ zraszacza | Obrotowy |
|---|---|
| Powierzchnia | 177 m² |
| Materiał wykonania | Polichlorek winylu (PVC) |
| Wymiary (SxWxG) | 142 x 32 x 258 mm |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/91/3/1391330.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 0,88 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cell-fast sp. z o.o. ulica i numer: grabskiego 31 kod pocztowy i miasto: 37-450 stalowa wola pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zasięg zraszania | 12 - 15 m |