Opis szczegółowy
Zott Toasty Sandwich 120 g
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Rodzaj sera | Topiony |
| Smak | naturalny |
| Składniki | Ser (50%), serwatka słodka, masło, serwatka w proszku słodka, sole emulgujące: e 339, e 452, e 331, sól, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka. |
| Zawartość tłuszczu | inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 45 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 273 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1134 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14,8 g |
| Zawartość soli | 3,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |