Zott SERDUSZKO pudding czekolada 4 x 125g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyśmienity budyń o gładkiej konsystencji i aksamitnym smaku. Łączy w sobie niepowtarzalne walory smakowe deseru oraz wartości odżywcze mleka potrzebne wszystkim do zachowania dobrego zdrowia.
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Puddingi |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Składniki | serwatka, mleko, cukier, skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1,1%), skrobia, mleko w proszku odtłuszczone, białka serwatkowe, substancje zagęszczające: E 407, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 82 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 347 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,9 g |
| Cukry | 12,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 16,9 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina A | 120 μg/100g |