Opis szczegółowy
Ekstra kremowy, wyśmienity jogurt ! Kremowy i wyjątkowo delikatny.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
| Smak | (original) |
| Składniki | Mleko, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 370 g |
| Pojemność | 370 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 67 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 280 kJ |
| Wielkość porcji | 180 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |