Zott Jogobella bez dodatku cukrów Classic ananas-banan/pieczone jabłko/jagoda/malina mix jogurtów 150 g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jogobella bez dodatku cukrów to produkt przeznaczony dla tych, którzy przepadają za jogurtami owocowymi, a równocześnie chcą wykluczyć z diety cukier. Wyrazisty smak owoców bez dodatku cukrów to propozycja idealna dla dbających o zdrowie i smukłą sylwetkę.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Ananasowy, Bananowy, Pieczone jabłko, Jagodowy, Malinowy |
| Składniki | Ananas-banan: jogurt**, ananasy (8,5%), banany i mus bananowy (6,5%), inulina, aromaty **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii pieczone jabłko: jogurt**, jabłka i sok jabłkowy z koncentratu (12,7%), inulina, rodzynki (2,3%), aromaty ** zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. jagoda: jogurt**, jagody (15%), inulina, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromaty ** zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii malina: jogurt**, maliny (15%), inulina, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromaty ** zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 79 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 333 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 5,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,4 g |