'Zmora Cabernet Sauvignon Wino Czerwone Słodkie 12% 0,75l X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Wino czerwone, słodkie. Głęboki purpurowy kolor, delikatna konsystencja, zauważalna słodycz, a wszystko to w jednej palecie ze świeżymi owocami jagód, wiśni i aromatów kwiatowych. Koszerne.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Desery, Makarony, Sałatki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Izrael |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Izrael |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Izrael |
| Temperatura serwowania | 12 - 14 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Koszerne |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Oktan Energy - Wina Sp. z o.o. Ulica i numer: Hryniewieckiego 1 Kod pocztowy i miasto: 70-606 Szczecin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |