Opis szczegółowy
Zioła mnicha polecane na zdrowe gardło to starannie dobrane składniki roślinne, które działają korzystnie na gardło, krtań i struny głosowe oraz wspierają odporność i układ oddechowy, szczególnie w stanach osłabienia organizmu. Liść eukaliptusa (Eucalyptus) -wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego. Liść babki lancetowatej (Plantago lanceolata) -wspiera utrzymanie zdrowia górnych dróg oddechowych -gardła, krtani i strun głosowych. Owoc bzu czarnego (Sambucus nigra) -przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Ziołowa, Owocowa |
| Smak | Eukaliptusowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Składniki | Owoc bzu czarnego (32%), liść eukaliptusa (20%), liść babki lancetowatej (20%), owoc maliny, skórka cytryny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: herbapol lublin s.a. ulica i numer: diamentowa 25 kod pocztowy i miasto: 81-748 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 10 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1 torebkę zalać 200 ml wrzącej wody. zaparzać pod przykryciem przez 5-10 min. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zaleca się spożywanie naparu przygotowanego z 1 torebki 3 razy dziennie. jedna torebka przeznaczona jest do przygotowania jednej szklanki naparu. korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 3 torebek dziennie. |