Zielnik Polski Rumianek 40tb x 1,5g X7
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zielnik Polski to herbaty o 100% zawartości ziół. Rumianek pozytywnie wpływa na Twój organizm. Wspomaga procesy trawienne, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, pomaga w odprężeniu organizmu. Zioła są starannie zapakowane w saszetki, co pozwala na wygodne przygotowanie naparu.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 40 |
| Rodzaj | Ziołowa |
| Smak | Ziołowy |
| Działanie | Relaksująca, Na trawienie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | koszyczek rumianku |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Herbapol Lublin S.A. Ulica i numer: Diamentowa 25 Kod pocztowy i miasto: 81-748 Lublin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | powyżej 9 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 4 kJ |
| Wielkość porcji | 1,5 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |