Zielko płyn do płukania tropikalny 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zastosowanie | Uniwersalny, Do tkanin białych, Do tkanin czarnych, Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób użycia | Dozowanie na standardowe płukanie: woda miękka - 35 ml płynu, woda średnio twarda - 45 ml (nakrętka), woda twarda: 55 ml. |
| Skład | 5-15 % kationowe związki powierzchniowo czynne alkohol izopropylowy kompozycja zapachowa (limonene) |
| Dozowanie | Dozowanie na standardowe płukanie: woda miękka - 35 ml płynu, woda średnio twarda - 45 ml (nakrętka), woda twarda: 55 ml. |
| Zapach | Tropikalny |
| Dodatkowe właściwości | 99 % składników pochodzenia , biodegradowalny, skuteczny, pachnący aktywnie działa: lanolina |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 22 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 45 ml |
| amfoteryczne środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/82/7/1082704.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | "h319 - działa drażniąco na oczy rodzaj zagrożenia h315 - działa drażniąco na skórę h317 - może powodować reakcję alergiczną skóry p280 - stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę ostrożności oczu/ochronę twarzy p302+p352 w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody p305 + p351+ p338 - w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. p337 + p313 - w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. p501 - zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów " |
| Zagrożenie | Tak |
| Producent: | sylveco sp.zo.o. ulica i numer: łąka 260f kod pocztowy i miasto: 36-004 łąka pl |
| Zawartość nominalna | 1000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Krótki opis marketingowy | płyn do płukania z lanoliną, który zmiękcza i odświeża pranie, nadając tkaninom delikatny tropikalny zapach. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., Myć ręce po użyciu. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Okres przydatności | 24 mies. |