Zestaw narzędzi 88 elementów
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zestaw narzędzi 88 elementów 10-202 NEO składa się z 88 elementów, wykonanych z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. W skład zestawu wchodzi grzechotka 1/4" wyposażona w trwały mechanizm zapadkowy (72 zęby) i ergonomiczny uchwyt. Zestaw zawiera m.in. pakiet nasadek 1/4” (w rozmiarach od 4 do 14 mm) i końcówek wkrętakowych 1/4” (płaskie, krzyżowe, sześciokątne, Torx). Uzupełnieniem są: klucz nastawny, poziomnica, miarka zwijana 2m, uchwyt wkrętakowy do nasadek, młotek, szczypce uniwersalne, płaskie i do rur, próbnik, 4 wkrętaki oraz 4 wkrętaki precyzyjne. Całość jest dostarczona w praktycznej i solidnej walizce z tworzywa sztucznego. Niezawodność produktu potwierdza 25-letnia gwarancja.
Parametry produktu
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) | 44 x 30 x 9,2 cm |
| Rozmiar klucza | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14mm |
| Rodzina kolorów | Srebrny, Pomarańczowy, Czarny |
| Materiał wykonania | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w zestawie | 88 szt. |
| Gwarancja | 25 lat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 4,89 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa topex ulica i numer: pograniczna 2/4 kod pocztowy i miasto: 02-285 warszawa pl |