Zestaw młynków akumulatorowych MK40A Webber kpl. 2 szt.
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Komplet dwóch młynków do przypraw zasilanych akumulatorowo. Obudowy ze stali nierdzewnej w eleganckim, czarnym kolorze. Ceramiczne żarna z regulacją grubości mielenia. Doskonały do pieprzu i soli gruboziarnistej. Wygodna podstawka ułatwia ulokowanie zestawu na stole, blacie kuchennym lub w szafce. Wbudowane akumulatory eliminują konieczność zakupu i montowania baterii. Kabel USB-C w zestawie - pozwala na łatwe ładowanie przy użyciu standardowych ładowarek 5 V np. od telefonów komórkowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Młynek do pieprzu, Młynek do soli |
|---|---|
| Moc | 3 W |
| Rodzaj noża | Ceramiczne żarna |
| Sposób mielenia | Ciągły |
| Obudowa | Stal szlachetna |
| Pojemność | 20 ml |
| Regulacja grubości mielenia | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Posiada | Wskaźnik ładowania |
| Wydajność | 6,5 g/min |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Produkt zawiera baterie w zestawie | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,59 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: phu metrex ulica i numer: grunwaldzka 229 9 kod pocztowy i miasto: 60-179 poznań pl |
| Wymiary (SxWxG) | 20 x 16 x 5 cm |
| Krótki opis marketingowy | Komplet 2 młynków do przypraw - akumulatorowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |