Zestaw malarski nr 2, emulsyjny, Topex
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zestaw malarski TOPEX (nr ref. 20B806) do malowania farbami emulsyjnymi. Składa się z 4 elementów, takich jak kuweta 24 x 32 cm, wałek emulsyjny 18 cm o średnicy 48 mm, wałek emulsyjny 10 cm oraz pędzel emulsyjny 2". Zestaw malarski TOPEX umożliwi wykonanie drobnego remontu w mieszkaniu czy domu. Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.
Parametry produktu
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
|---|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 14 op. zb. (DU) |
| Szerokość pędzla | 5 cm |
| Długość włosia | 5 cm |
| Rodzina kolorów | Żółty |
| Materiał wykonania | plastik |
| Gwarancja | 2 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa topex ulica i numer: pograniczna 2/4 kod pocztowy i miasto: 02-285 warszawa pl |