Innowacyjne garnki z linii BLACK STONE to naczynia wykonane w technologii die cast, czyli z odlewanego aluminium, które jest najtrwalszym materiałem odpornym na odkształcenia, zmiany temperatury, a także długotrwałe użytkowanie Wewnętrzna część garnków pokryta jest nowoczesną, trzywarstwową, nieprzywierającą powłoką granitową GREBLON C3 GRANITE Zastosowana powłoka, przez swoją specyficzną, chropowatą powierzchnię, pozwala przygotowywać panierowane potrawy łatwiej i lepiej niż na , płaskich powierzchniach Dzięki nowatorskiej technologii pozwalającej zredukować ilość powłok do trzech warstw, produkty BLACK STONE doskonale przewodzą i akumulują ciepło Można ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, a stanowiący dno pełny dysk indukcyjny zwiększa wydajność energetyczną o około 40%. Cechy i zalety garnków ZWIEGER Black Stone: 1. Powłoka – GREBLON C3 GRANITE – nowoczesna, nieprzywierająca powłoka stosowana w naczyniach najwyższej klasy 2. Dno – pełny dysk indukcyjny; do 40% lepsze wykorzystanie energii kuchenki dzięki pełnemu przewodzeniu magnetycznemu 3. ALL IN ONE - w jednym naczyniu, oprócz gotowania, możemy smażyć jak na patelni, dusić oraz zapiekać jak w brytfannie, a nawet piec ciasta 4. Zewnętrzna powłoka – bardzo odporna na zadrapania, odpryski i przebarwienia, w całości pokryta lakierem żaroodpornym 5. Pokrywa – wykonana ze szkła hartowanego; subtelny, nierzucający się w oczy otwór odprowadzający nadmiar pary; uszczelniający, silikonowy rant; duży, bezpieczny i wygodny w użyciu metalowy uchwyt 6. Uchwyty silikonowe – chroniące przed oparzeniem, po ich zdjęciu, naczynie można wkładać do piekarnika nawet przy dużych temperaturach.
Parametry
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 28 x 28 x 12 cm |
|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
|---|
| Można myć w zmywarce | Tak |
|---|
| Cechy dodatkowe | Naczynie energooszczędne, Pokrywka z funkcją odprowadzania nadmiaru pary, Trójwarstwowe dno, Powłoka łatwa w czyszczeniu, Antypoślizgowe rączki |
|---|
| Kolor | Czarny, Szary |
|---|
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach halogenowych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych, Piekarnikach |
|---|
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
|---|
| Waga jednostkowa brutto | 6,46 kg |
|---|
| Producent: | lovea distribution spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: elektronowa 2 kod pocztowy i miasto: 03-219 warszawa pl |
|---|
| Rodzaj produktu | Garnek, Pokrywka |
|---|
| Zawartość zestawu | garnek 28 cm/5,5 L, garnek 24 cm/3,5 L, garnek 20 cm/2,0 L |
|---|
| Rodzaj powłoki | Powłoka nieprzywierająca |
|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
|---|