Zestaw 2 szklanek do whisky 295ml John Wick, Nachtmann
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zestaw 2 szklanek do whisky 295ml John Wick, Nachtmann
producent Nachtmann
wyprodukowano w Niemczech
wysokość szklanki 102mm, szerokość 82mm
szkła kryształowe bezołowiowe, Krystalina
Parametry produktu
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 2 szt. |
| Pojemność | 295 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,88 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tomasz miszczak tableart sp. k. ulica i numer: kutrzeby 14/4 kod pocztowy i miasto: 61-719 poznań pl |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 82 x 102 x 82 mm |
| Zawartość zestawu | Zestaw 2 szklanek do whisky 295ml john wick, nachtmann |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |