Opis szczegółowy
Kicaj w zajączkowym stylu! Energii Ci doda mix smaków ananasa, jabłka, pomarańczy i truskawki w różnych kolorach i rozmiarach. Nastrój podkręci sam widok Sweet Bunnies, które są tak urocze jak pierwsze zwiastuny wiosny i tak barwne jak stół wielkanocny. I wszystko się stanie sweet na zawołanie. Zajączkowy vibe niech będzie z Wami!
Parametry produktu
| Smak | Ananasowy, Pomarańczowy, Truskawkowy, Jabłkowy |
| Zawartość netto | 75 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
| Składniki | Składniki: syrop glukozowy, cukier, żelatyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromaty , ekstrakt z czarnej marchwi, ekstrakt z krokosza barwierskiego, barwniki: ekstrakt z papryki, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin; olej roślinny słonecznikowy, substancja glazurująca: wosk carnauba. produkt może zawierać mleko. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1417 kJ |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 44 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E160c Kapsorubina, kapsantyna, ekstrakt z papryki, E141 Kompleksy miedzi z chlorofilem i jego pochodnymi, E903 Wosk karnauba |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Barwnik, Substancja glazurująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |