Opis szczegółowy
Hau! Miau! Kic kic! Kto nie kocha domowych zwierzaków – piesków, kotków i króliczych mordek? Teraz w Zozolowej pace Home Pets znajdziesz ich kształty o przeróżnych smakach – od cytryny po truskawkę… Każdy z żelków to olbrzymia dawka owocowego soku, który obfituje w witaminy i minerały. Tak zwierzakowego przysmaku jeszcze nigdy nie było. Dołącz do animalsowej ekipy! teraz w mega dużej paczce.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z witaminami, Z sokiem |
| Smak | Pomarańczowy, Truskawkowy, Cytrynowy |
| Zawartość netto | 75 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
| Składniki | Składniki: syrop glukozowy, cukier, sok jabłkowy (20%) odtworzony z zagęszczonego soku jabłkowego, żelatyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromaty , ekstrakt z czarnej marchwi, ekstrakt z krokosza barwierskiego, barwnik: ekstrakt z papryki; olej roślinny słonecznikowy, substancja glazurująca: wosk carnauba; witamina c (kwas askorbinowy), niacyna (amid kwasu nikotynowego), witamina e (octan d-alfatocoferylu), cynk (cytrynian cynku), kwas pantotenowy (d-pantotenian wapnia), witamina b6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina a (octan retinylu), selen (selenian(vi) sodu), witamina k1 (fitomenadion), biotyna (d-biotyna), witamina d3 (cholekalcyferol), witamina b12 (cyjanokobalamina). |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu o temperaturze 16°c +/- 4°c (12-20°c) oraz wilgotności max 75%. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 21 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 38 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 337 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 168 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1432 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 716 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 41 g |
| Zawartość węglowodanów | 76 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 7,64 mg/100g |
| Witamina E (%RWS) | 48 %RWS |
| Witamina B12 | 1,15 μg/100g |
| Witamina E | 5,74 mg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,57 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 41 %RWS |
| Witamina A | 429 μg/100g |
| Witamina D | 4,77 μg/100g |
| Cynk | 4,77 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 72 %RWS |
| Witamina C | 57,5 mg/100g |
| Selen | 28,08 μg/100g |
| Cynk (%RWS) | 48 %RWS |
| Selen (%RWS) | 51 %RWS |
| Witamina A (%RWS) | 54 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 95 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E160c Kapsorubina, kapsantyna, ekstrakt z papryki, E903 Wosk karnauba |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Barwnik, Substancja glazurująca |