Zbyszko 3 limonki 1,5 l + 250 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Firma Zbyszko Company ulepszyła recepturę całej linii napojów gazowanych - Zbyszko 3 Owoce 1,75 L, poprzez wzbogacenie receptury o 20% soku. Dzięki temu produkty zyskały wyższą jakość i nowy, znakomity smak, co z pewnością doceni każdy Konsument. Zachęcamy do zakupów. Zbyszko 3majmy się razem!
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1,75 l (dm³) |
| Smak | Limonka |
| Działanie | Orzeźwiające, Chłodzące |
| Składniki | Woda, cukier(a)i/lub syrop glukozowo-fruktozowy(b), sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego(17%), dwutlenek węgla, sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego(3%), sok limonkowy z zagęszczonego soku limonkowego (0,5%), aromat, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, przeciwutleniacz – kwas askorbinowy, stabilizatory – guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej, mączka chleba świętojańskiego, barwniki – e160a, e141(ii), substancje słodzące: acesulfam k, sacharyny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,86 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zbyszko company s.a. ulica i numer: warszawska 239 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w zacienionym miejscu. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 83,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E160a Karoteny, E141 Kompleksy miedzi z chlorofilem i jego pochodnymi |