Opis szczegółowy
Summer Strawberry Edition - napój gazowany o smaku lata, extra orzeźwiający, mocno owocowy smak, zawierający 20% soku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 1,75 l (dm³) |
| Smak | Truskawkowy, Kiwi |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (16%), cukier (a) i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (b), dwutlenek węgla, sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego (3,5%), sok kiwi z zagęszczonego soku kiwi (0,5%), aromat, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromat truskawkowy z innymi aromatami, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancje słodzące: acesulfam k, sacharyny. (a i/lub b - w zależności od użytego składnika. wysoka zawartość soków może powodować powstawanie osadu lub lekką zmianę barwy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,82 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zbyszko company s.a. ulica i numer: warszawska 239 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 78 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera aromaty | Tak |