Zbyszko 3 Jabłko Pomarańcza Brzoskwinia 20% soku 1,75 l 3 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Seria Zbyszko 3 owoce niegazowane to napoje orzeźwiające, na bazie wody mineralnej z 20% zawartością soku. Nie zawierają konserwantów i sztucznych barwników.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1,75 l (dm³) |
| Smak | Jabłkowy, Pomarańczowy, Brzoskwiniowy |
| Działanie | Orzeźwiające, Chłodzące |
| Składniki | Woda, soki z zagęszczonych soków (20%) z: jabłek, pomarańczy i brzoskwiń, cukier (a) i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (b), regulator kwasowości – kwas cytrynowy, aromaty, przeciwutleniacz – kwas askorbinowy, stabilizatory – guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej, barwniki – karoteny, substancje słodzące: acesulfam k, sacharyny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,82 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zbyszko company s.a. ulica i numer: warszawska 239 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 83 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zawartość soku może powodować tworzenie się osadu. produkt rozlewany aseptycznie. |
| Zawiera aromaty | Tak |