Zasmażka ciemna Knorr 1kg X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
- Znakomita do zagęszczania zup i sosów.
- Zagęszcza potrawę bez zbryleń i nadaje ciemnobrązowy kolor.
- Posiada całkowicie neutralny smak, zatem można dodawać ją do wielu potraw, którym nadaje gładką, zawiesistą konsystencję.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 1000 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, barwnik (karmel amoniakalny). |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,12 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-09-20 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-818616 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Odmierzyć i zagotować odpowiednią ilość płynu, jak: bulion, mleko, sos powstały od smażenia mięsa, ryb lub drobiu, - dodać do niego zasmażkę jasną i przy pomocy trzepaczki dobrze wymieszać, - gotować 5 minut, mieszając od czasu do czasu, - doprawić do smaku. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 575 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2381 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 30 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |