Żarówka Philips Smart LED 8,5W E27
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kolorowa inteligentna żarówka Philips LED WiZ E27 rozświetli Twoje wnętrza feerią barw. Możesz nią sterować za pomocą aplikacji WiZ lub głosem w istniejącej sieci Wi-Fi. Wystarczy podłączyć i uruchomić. WiZ współpracuje z istniejącym routerem Wi-Fi i nie wymaga dodatkowej bramy. Wystarczy podłączyć nową lampę, pobrać aplikację WiZ i gotowe! Wybieraj spośród wielu odcieni światła białego, od energetyzującego i zimnego po ciepłe i przytulne, lub po prostu wybierz jeden z zaprogramowanych trybów, takich jak Skupienie czy Relaks, aby wytworzyć w pomieszczeniu pożądany nastrój.
Parametry produktu
| Pobór prądu | 8,5 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 25000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 360 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Wymiary (SxWxG) | 60 x 60 x 122 mm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/42/6/1142687.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Signify Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Kossaka 150 Kod pocztowy i miasto: 64-920 Piła PL |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa | 2200–6500 (RGB) K K |
| Barwa światła | RGBM |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | F |
| Zużycie energii | 9 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |