Zapach samochodowy Aroma Wood Muertos Violet Diamond Girl 6,5ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Odświeżacz zapachowy wyróżnia się ikonicznym kształtem czaszki. To propozycja dla tych, którzy cenią design z charakterem oraz wyjątkowy zapach, który długo utrzymuje się w otoczeniu. Produkt należy do unikalnej serii Día de los Muertos, nawiązującej do kultowej symboliki i celebracji życia. Ikoniczny kształt. Wyjątkowy zapach.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Zapach samochodowy |
|---|---|
| Właściwości | Zapachowe |
| Rodzaj | Zawieszka |
| Temperatura użycia | 20 °C |
| Zapach | Owocowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Zawartość netto | 6,5 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07), Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła (GHS09) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Skin sens. 1b: h317 - może powodować reakcję alergiczną skóry. p101: w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. p102: chronić przed dziećmi. p302+p352: w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. p333+p313: w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. p501: zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi/regionalnymi/krajowymi/międzynarodowymi przepisami. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph parys sp. z o.o. ulica i numer: anny walentynowicz 1 kod pocztowy i miasto: 20-328 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 416 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 2080 szt. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |