Zając Grześki 29g X30
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zając Grześki z czekolady mlecznej z chrupiącym nadzieniem.
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Dodatki | Z chrupkami |
| Zawartość netto | 29 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, tłuszcz palmowy, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, chrupki ryżowe 3% (mąka ryżowa), serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,2%, tłuszcz mleczny, orzechy laskowe prażone, mielone; emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromaty. może zawierać inne orzechy i orzeszki arachidowe. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian sp. z o.o. ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 536 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2239 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |