ZWIEGER VERON Ostrzałka diamentowa do noży
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
VERON
2-slotowa ostrzałka do noży
Veron to wysokiej klasy 2-slotowa ostrzałka diamentowa, która naostrzy każdy typ noży, zarówno te ze stali nierdzewnej jak i te wykonane z ceramiki. Noże, nawet te wykonane z wysokogatunkowej stali, prędzej czy później będą wymagały naostrzenia. Wykonana z dbałością o każdy szczegół pozwoli w prosty i szybki sposób skutecznie naostrzyć dowolny nóż. Zaimplementowane 2 sloty użyte razem przywrócą ostrość nawet bardzo zniszczonemu ostrzu. Pierwszy z nich zawiera rolkę diamentową, która pozwala naostrzyć nóż oraz w razie potrzeby, przywrócić mu pożądany kształt litery „V”. Drugi slot, wyposażony w rolkę ceramiczną, pozwala usunąć nierówności z ostrza oraz je wypolerować, by odpowiednio zadbać o eksploatowane noże.
Diamentowa ostrzałka do noży Veron to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie w każdej kuchni. Jej ergonomiczny kształt zapewni komfort użytkowania, a kompaktowa forma sprawi, że zmieścisz ją w każdej, nawet najmniejszej szufladzie.
Benefity:
• PROSTA OBSŁUGA
• KRÓTKI CZAS OSTRZENIA
• ERGONOMICZNY KSZTAŁT
• KOMPAKTOWA BUDOWA
• NOWOCZESNY DESIGN
Parametry produktu
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Zastosowanie | Kuchnia |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lovea distribution spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: elektronowa 2 kod pocztowy i miasto: 03-219 warszawa pl |
| Rodzaj produktu | Akcesoria kuchenne |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |